Zaznacz stronę

INTROLIGATORNIA

Profesjonalne usługi introligatorskie

Usługi introligatorskie to uzupełnienie oferty firmy Estyma. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, działając kompleksowo. U nas nie tylko zakupisz półfabrykaty produkowane na potrzeby branży poligraficznej i introligatorskiej takie jak: spirala do kalendarzy wieloplanszowych i bloków, zawieszki do kalendarzy, okienka do kalendarzy trójdzielnych, kiwaki, twinsticki, listwy. Będąc również profesjonalną introligatornią idziemy o krok dalej.

Oprawa kalendarzy i bloków w spirale zamykane

Jeśli chcesz oprawić kalendarze wieloplanszowe, kalendarze nabiurkowe czy trójdzielne, bloki i zeszyty w spiralę Double Loop Wire, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możemy zrealizować duże zlecenia, zapewniając krótkie terminy realizacji.

Jako że do opraw wykorzystujemy półfabrykaty z własnej produkcji, gwarantujemy wysoką jakość spiral przy zachowaniu konkurencyjnie niskich cen.

Oprawa w listwy podwójnie zawijane

Listwy podwójnie zawijane mogą być stosowane do opraw materiałów drukowanych m.in. na papierze, tkaninach, elastycznych tworzywach sztucznych (miękkie PCV).

Gwarantujemy szeroką gamę kolorystyczną listew. Wysoka jakość wykonania sprawia, że oprawiane materiały wielkoformatowe zyskują ekskluzywny i niepowtarzalny wygląd.

Estyma.EU

Marka Estyma to najwyższa jakość zarówno jeśli chodzi o oferowany park maszynowy, urządzenia, jak i asortyment w którym znajdą się produkty takie jak spirala do kalendarzy, różnego typu zawieszki oraz usługi związane z oprawą kalendarzy, bloków i plakatów.

Na rynku działamy od 1989 roku.

DODATKOWE INFORMACJE

 

 

DANE ADRESOWE

Ul. Polna 2b
05-084 Leszno
GPS:  52°15’18.7″N    20°34’57.0″E

v

DANE KONTAKTOWE

tel. 22 725 10 58
kom. +48 606 481 100
kom. +48 608 113 523
mail: biuro@estyma.eu
web: www.estyma.eu