Zaznacz stronę

LISTWY PODWÓJNIE ZAWIJANE

Nasze listwy świetnie sprawdzają się do oprawy papieru, miękkiego PVC czy tkanin. W czasie oprawy zawijana jest równocześnie listwa i materiał oprawiany. Tworzy to bardzo pewne połączenie oprawionej planszy z listwą oraz nadaje materiałom dużą sztywność.

Wyróżniają się przy tym doskonałą wytrzymałością – bez względu na długość.

Długość listwy aż do 1600 mm.

Możliwe warianty listew:

  • bez zawieszki
  • z 1 zawieszką
  • z 2 zawieszkami

 

Kolorystyka dostosowana do potrzeb

Estyma – producent listew podwójnie zawijanych – oferuje listwy dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu nie musisz ograniczać się wyłącznie do listew w naturalnym kolorze blachy. Jesteśmy w stanie wykonać listwy w kolorach dostępnych z palety folii samoprzylepnej Oracal (seria Economy 641).

Chcesz, aby Twoje wydruki wielkoformatowe nabrały niepowtarzalnego i estetycznego wyglądu? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Postaw na jakość

Spiralę zamykaną produkujemy przy użyciu zaawansowanych urządzeń firmy Bielomatik, wykorzystując wysokiej jakości drut stalowy. Własny park maszynowy do powlekania drutu nylonem pozwala nam na:

  • szybką realizację zamówień w szerokim zakresie kolorystycznym i rozmiarowym,
  • ciągłą kontrolę jakości produktu.

Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości spirale introligatorskie z przeznaczeniem do oprawy automatycznej i ręcznej. Potwierdza to wieloletnia współpraca z ponad 1000 odbiorcami polskimi i zagranicznymi.

Spirala dostosowana do potrzeb

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, dzięki czemu zamówienia realizujemy w szerokim zakresie kolorystycznym i rozmiarowym. W naszej ofercie dostępne są spirale: czarne, białe, srebrne, niebieskie, czerwone, złote, żółte i zielone. Proponujemy spirale Double Loop Wire w rozmiarach od 3/16” do 1 ¼”, które pozwalają na oprawę bloków o grubości do 29 mm.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów w naszej ofercie jest:

  • spirala na szpulach,
  • spirala w odcinkach,
  • spirala konfekcjonowana na format A4.

Krótkie terminy realizacji

Jako producent spirali zamykanych, dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym oraz odpowiednią powierzchnią magazynową. Dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować krótkie terminy realizacji zleceń.

Wymiary perforacji

Podstawowe kolory

Estyma.EU

Marka Estyma to najwyższa jakość zarówno jeśli chodzi o oferowany park maszynowy, urządzenia, jak i asortyment w którym znajdą się produkty takie jak spirala do kalendarzy, różnego typu zawieszki oraz usługi związane z oprawą kalendarzy, bloków i plakatów.

Na rynku działamy od 1989 roku.

DODATKOWE INFORMACJE

 

 

DANE ADRESOWE

Ul. Polna 2b
05-084 Leszno
GPS:  52°15’18.7″N    20°34’57.0″E

v

DANE KONTAKTOWE

tel. 22 725 10 58
kom. +48 606 481 100
kom. +48 608 113 523
mail: biuro@estyma.eu
web: www.estyma.eu